+48 731 808 966
Oddzwonimy do Ciebie

Kosze na śmieci

Sklep

Designerskie kosze na śmieci w kształcie piłek sportowych: nożnej, koszykowej oraz golfowej.

Nasza firma SKY7 zajmuję się produkcją oraz sprzedażą autorskich produktów znajdujących zastosowanie w ogrodach, parkach, miastach, centrach handlowych, oraz innych miejscach odwiedzanych przez ludzi.

ф2.jpgDSC_0001.jpg  DSC_0006.jpg  
   
W 2016 roku wprowadziliśmy do naszej oferty zupełną nowość na rynku. Nowy produkt – designerskie kosze na śmieci w kształcie piłek sportowych.
Nasze kosze to HIT sprzedaży 2016! Kosz budzi ogromną ciekawość oraz zaskoczenie wśród użytkowników – o wiele bardziej chętnie wrzucają do niego śmieci niż do zwykłych kosza – co znacznie wpływa na czystość danego miejsca.
Atuty produktu: - wyjątkowy i ciekawy wygląd - zupełna nowość na rynku - łatwy montaż na słupkach, płotach lub ścianach - łatwa eksploatacja przez użytkownika - niska cena - różne modele oraz różna kolorystyka - najwyższa jakość wykonania.

Nasze kosze to rewelacyjne rozwiązanie dla miast, firm oraz osób prywatnych - całkowita nowość na rynku! Kosze wykonane są z wysokiej jakości tworzywa, odporne na warunki zewnętrzne oraz promieniowanie UV. Najwyższa jakość wykonania – elementy mocowania takie jak zawiasy i uchwyty montażowe wykonane z mocnej stali. Kosze dostępne są w różnych kolorach.

Już dziś zamów designerski kosz na śmieci w kształcie piłki!
Zapraszamy do współpracy!

kosz piłka.jpg kosz piłka 6.jpg kosz piłka 2.jpg kosz piłka 4.jpg  kosz piłka zabawka.jpg kosz piłka 5.jpg ф3.jpgф4.jpgб5.jpgг3.jpgб4.jpgг5.jpg

Sky7 Sp. z.o.o.

Wyslać pytanie
+48 731 808 966
Aleja Generała Leopolda Okulickiego 18,
35-206 Rzeszów
Polityka prywatnosciZwroty i reklamacje